בית הדר - מרכז רפואה, סיעוד ושיקום

אירועים מיוחדים

צעדת בית הדר

בבוקר יום חמישי, 11/05/17, נערכה צעדת בית הדר.

באווירה שמחה ומגבשת צעדו כ-100 משתתפים,  במסלול אשר הונגש ממש לאחרונה על ידי עיריית אשדוד. בזכות ההנגשה ניתן היום להתנייד בכיסאות גלגלים במעברי החצייה, לעבור ממדרכה לכביש בקלות בבטיחות ובנוחות וכך להגיע לפינות הנופש הקסומות הסמוכות לבית הדר: פארק לכיש וגבעת יונה עם נקודת התצפית היפה שבה מול הים והנמל.

עובדי בית הדר צעדו ביחד עם המטופלים, הנעזרים בהליכונים ובכיסאות גלגלים, מלווים בבני משפחה ואורחים מהקהילה.  מטרת הצעדה, בנוסף על הנאה משותפת מפעילות של הפוגה ופנאי חוויתית במיוחד, הייתה  העלאה על נס וקידום המטרות של המרכז הרפואי הגריאטרי בית הדר: רווחת המטופל, הגברת  הנגישות, שמירה והגנה על כבוד האדם, שיפור איכות החיים והבריאות.

הצועדים בלטו בחולצות לבנות וכובעים לבנים ובלונים עליהם מתנוססים: כבוד האדם, נגישות, אורח חיים.

הקבוצה  לוותה על ידי משטרת אשדוד שדאגה לבטיחות הצעידה עד לנקודת סיום המסלול בתצפית של גבעת יונה, בחזרה לבית הדר. קורת רוח אפפה כל המשתתפים,  בדיקת המסלול עברה בהצלחה, ועם השלמת עוד אי אילו שיפורים, יוכל כל מטופל בבית הדר המרותק לכיסא גלגלים לצאת לבילוי מהנה בחיק הטבע הקרוב, בלווי מטפליו/משפחתו או מתנדבים! ובתקווה זו ובחיזוק המחויבות  לשמירה הדוקה על כבוד המטופל ואיכות החיים, הפריחו המשתתפים  יחד את הבלונים והתכבדו בפירות קיץ וירקות רעננים  מול חוף ימה היפה של אשדוד.

  
< חזרה לעמוד הראשי

צור קשר